Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra DagliBrugsen i Dybvad, hvor du kan finde nogle spændende tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!
DagliBrugsen: Venetiansk vin til kun 30 kr.
DagliBrugsen tilbyder Ap Rosso, Bianco eller Rosato, en lækker venetiansk vin fra Italien, til en pris af kun 30 kr. pr. flaske. Du sparer 39,95 kr. i forhold til før-prisen på 69,95 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 23. oktober til og med torsdag den 5. november.
DagliBrugsen: Coop hakket grisekød eller medister til 25 kr.
Få Coop hakket grisekød eller medister med 8-12% fedtindhold til en attraktiv pris på 25 kr. pr. pakke. Tilbuddet er gældende fra fredag den 23. oktober til torsdag den 5. november.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.