3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dybvad. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
En af de nyeste boliger på markedet i Dybvad er landejendommen på Løgtvedvej 9 Badskær. Denne rummelige ejendom tilbyder hele 198 kvadratmeter fordelt på 6 rum, hvilket gør den ideel til en større familie.
Med et imponerende grundareal på 128.120 kvadratmeter er der rig mulighed for at nyde masser af udendørs plads og naturen omkring. Landejendommen kommer med en månedlig ejerudgift på 2.194 DKK og er udbudt til en pris på 3.198.000 DKK.
Den anden spændende mulighed er landejendommen på Røllenvej 40. Her tilbydes 131 kvadratmeter bolig fordelt på 4 rum, hvilket stadig byder på en god mængde plads.
Ejendommen har en grundstørrelse på 32.200 kvadratmeter og er sat til en pris på 1.798.000 DKK. Oplysning om månedlig ejerudgift foreligger ikke. Begge ejendomme har unikke karakteristika og tilbyder et landligt hjem i naturskønne omgivelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.